תחומי עיסוק

נדל"ן ומקרקעין

משרד גורן טפירו מתמחה בנדל"ן ומקרקעין על כלל היבטיהם. תחומי הפעילות הבולטים של משרדנו כוללים עסקאות נדל"ן, לרבות עסקאות מורכבות וסבוכות, וכן הליכי תכנון ובנייה, פינוי-בינוי, הסכמי פיתוח, הסכמי שכירות ותמ"א 38. בנוסף, מספק משרדנו שירותים ליזמי נדל"ן ומקרקעין, וכן מתמחה ברישום זכויות, הסדרת רישום בתים משותפים, הסכמי שיתוף והיתרי בנייה.

בתחום עיסוק רחב וסבוך כתחום הנדל"ן והמקרקעין, משרדנו מתגאה בשליטה מקיפה ובניסיון מוכח בתת דיסציפלינות רבות, הנשענים על היכרות עמוקה ומתחייבת עם כלל הוראות החוק על בורין.

למשרד נישה מיוחדת בתחום המרכזים המסחריים, המנוהלת בידי עו"ד עומר גורן. עומר מחזיק בניסיון עשיר וייחודי בליווי והקמת מרכזים מסחריים ברחבי הארץ, ובין השאר ליווה את הקמת המרכז המסחרי בראש פינה. הודות למומחיותו המשפטית של עומר, בצירוף ניסיונו הפרקטי ודרך חשיבתו אשר הינה עסקית במהותה, מהווה עומר שותף אמיתי בפעילות לקוחותיו בתחום מיוחד ומורכב זה של מרכזים מסחריים.

ליטיגציה

משרד גורן טפירו עוסק בליטיגציה על שלל גווניה, בכל תחומי המשפט ובפני כלל הערכאות לרבות בתי המשפט השונים, בית הדין לעבודה, בית המשפט לענייני משפחה, ועדות לתכנון ובנייה והליכי שימוע. עורכי הדין במשרד מחזיקים בניסיון ליטיגטורי עשיר, ומומחים בייצוג לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.

המשרד ידוע בחשיבה יצירתית "מחוץ לקופסה", הנשענת על ניתוח טקטי ואסטרטגי של כל תיק ותיק, מתוך מטרה להשיג את התוצאה המיטבית עבור הלקוח. אנו שמים דגש עליון בעבודתנו על יסודיות והיכרות עומק עם כל תיק עד לפרטים הקטנים, מתוך הבנה שלעתים הם אלו אשר עושים את ההבדל ומביאים לניצחון המיוחל.

אנו ידועים בנחישותנו ובמחויבותנו, המתבטאות בחתירה בלתי מתפשרת להגנה על אינטרס הלקוח. כלל לקוחות המשרד זוכים לשירות אישי וחם, בצירוף אוזן קשבת לצרכיהם ומטרותיהם. אנו מאמינים כי ייצוג משפטי מוצלח הוא כזה אשר נעשה בשיתוף הלקוח לכל אורך הדרך, כאשר בסופו משיג הלקוח את התוצאה המשפטית לה ציפה, בהתאם לצרכיו ומטרותיו.

תובענות ייצוגית

משרדנו מתמחה בתחום התובענות הייצוגיות, הן ביחס לייצוג נתבעים והן ביחס להגשת תובענות ייצוגיות. המדובר בתחום מורכב וסבוך שנדרשת בו הקפדה יתרה לנוכח ריבוי השימוש בכלי הזה בשנים האחרונות, וידם הקפוצה של בתי המשפט באישור תובענות אלו. אחת התביעות שזכתה להד פרסומי רב בה אנו מעורבים הינה תביעה על סך של 144 מיליון ₪ כנגד שופרסל  בגין גבייה של סכומים שונים מהסכומים בהם בוצעה הקנייה במקור.

תחום התביעות הייצוגיות הינו תחום הצובר תאוצה רבה במהלך השנים האחרונות. אנו מאמינים כי הגשת תביעות ייצוגיות מהווה נדבך חשוב בהגנה על הצרכן בישראל, במיוחד לנוכח העדר האכיפה של הרשויות בתחומים שונים. לנוכח זאת, קיימת חשיבות רבה לכלי התובענה הייצוגית ככלי לאכיפה פרטית בעל משמעות ו"שיניים".

ייעוץ לחברות ועסקים

משרד גורן טפירו עוסק בייעוץ לחברות ועסקים בכל אפיקי פעילותם. עורכי הדין במשרד ידועים במומחיותם בתחום המשפט המסחרי, בין השאר בתחום דיני החברות, וכן בהבנה עסקית עמוקה הנשענת על ניסיון עשיר בתחום. בעזרת מומחיות מקצועית וניסיון מעשי מהווה משרד גורן טפירו שותף משפטי אמיתי בפעילותם של לקוחותיו, הזוכים לייעוץ משפטי עם ערך מוסף בצידו.

משרד גורן טפירו מתמחה בייעוץ וליווי חברות ועסקים לכל אורך חיי העסק- החל בשלב ההקמה, דרך גיוס הון ומימון (הן בנקאי והן חוץ בנקאי) ועריכת הסכמים שונים, וכלה בטיפול בתביעות והתגוננויות שונות בהליכים משפטיים.

מומחיותו של המשרד כוללת ניסוח וניהול חוזים מסחריים, רישוי עסקים ובעלי מקצוע, הקמת חברות וכלל האלמנטים הכרוכים בכך, ליווי בעלי מניות, דירקטורים ושאר נושאי תפקידים בחברה, ייעוץ והגנה על נכסי קניין רוחני, גבייה וטיפול בחובות, וכן ליווי וייעוץ יומיומי לחברות ועסקים.