עורכי דין

עו”ד עומר גורן

עו”ד עומר גורן הינו שותף מייסד במשרד גורן טפירו.

עומר הינו עו”ד מנוסה ומוערך בתחום הנדל”ן, תכנון ובנייה ומקרקעין. תחומי מומחיותו של עומר כוללים, בין השאר, עריכת חוזים והסכמים בתחום הנדל”ן, ניהול הליכי גבייה וייצוג בפני מוסדות התכנון והבנייה, וכן בפני טריבונלים שיפוטיים שונים.

עומר מחזיק במומחיות מיוחדת בתחום המרכזים המסחריים, תחום מורכב וייחודי המחייב היכרות מעשית עמוקה, לצד שליטה באלמנטים משפטיים רבים. בעזרת החשיבה העסקית בה ניחן, ניסיונו העשיר ורשת קשרים ענפה בתחום, מקדם עומר פרויקטים שונים להקמת מרכזים מסחריים, ומייצר עבור הלקוח מגוון רחב של פתרונות מדויקים העונים לאופיו ולצרכיו של הפרויקט. בין המרכזים המסחריים אשר ליווה עומר ניתן לציין את החאן בראש פינה, והקניון המתהווה בשלומי.

עומר מספק ללקוחותיו כיסוי משפטי שלם בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הנשען על שילוב בין מומחיות משפטית לבין הבנה עסקית. ביסוד תפיסתו המקצועית של עומר עומדת האמונה כי עורך דין טוב הוא מי שמבין את הלקוח, אילוציו ומטרותיו, מחויב להצלחתו, ומתפקד כשותף המשפטי שלו לכל דבר ועניין.

ניסיונו של עומר כולל עבודה במשרד הררי טויסטר ושות’, אחד המשרדים המובילים בארץ בתכנון ובבנייה, נדל”ן והיטלים ואגרות פיתוח. כמו כן עבד עומר במשרד רווה שוורץ, וכן במשרד אלמוג, ליפר, נגר, שם גם ביצע את התמחותו המשפטית.

עומר הינו בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) מטעם הקריה האקדמית אונו, שם שימש כחבר ועד הנהלת הסטודנטים והיה אחראי, בין היתר, על פעילות סטודנטיאלית ענפה בקמפוס.

לצד עיסוקו המקצועי, עומר הינו חובב ספורט מושבע, ונוהל לבלות בחדר הכושר ולשחק כדורסל.

עומר דובר עברית ואנגלית.

עו”ד עומר גורן

דוא"ל: Omer@gt-law.co.il

טלפון: 03-5243223

פקס: 03-6070830

כרטיס ביקור:‬ Omer v-card

עו”ד עמירם טפירו

עו”ד עמירם טפירו הינו שותף מייסד במשרד גורן טפירו.

עמירם בעל ניסיון עשיר ומוכח בליטיגציה בכל תחומי המשפט, לרבות סכסוכים אזרחיים ומסחריים, דיני חברות, משפט מנהלי, דיני משפחה, דיני עבודה ותכנון ובנייה. לעו”ד טפירו מומחיות מיוחדת בכל נושא הסעדים הזמניים.(עיקולים זמניים, צווי מניעה, צווי עיכוב יציאה מן הארץ ועוד) וכן בתחום התובענות הייצוגיות. עמירם מנוסה בליטיגציה מכל הסוגים ובפני כלל הערכאות, לרבות תיקים בפרופיל גבוה, שחלקם אף נוהלו ביהמ”ש העליון.

בבסיס גישתו של עמירם למקצוע עומדת תחושת השותפות עם הלקוח, וזמינות לכל צרכיו. עמירם מאמין כי ייצוג מוצלח הוא כזה המשלב את הלקוח בצמתי קבלת ההחלטות בתיק, על מנת שהתוצאה הסופית תענה על דרישותיו וצרכיו העמוקים.

כמו כן ידוע עמירם כעו”ד אסרטיבי ובעל כושר טיעון מעולה, אשר מפגין שליטה מקיפה בכלל ההיבטים המשפטיים בתיק. בעזרת היכרות בלתי אמצעית עם כל לקוח ומאפייניו, בשילוב תוכנית פעולה המשלבת יצירתיות בכל תיק ותיק, משיג עמירם תוצאות מצוינות בסכסוכים המשפטיים המנוהלים על ידו, ונוסך בלקוחותיו שקט וביטחון.

את ניסיונו העשיר רכש עמירם, בין היתר, בעבודה במשרד דנציגר קלגסבלד ושות’, מהמשרדים המובילים בישראל בתחום המסחרי ובתחום הליטיגציה שם גם ביצע את התמחותו המשפטית. בנוסף עבד עמירם במשרד שדות ושות’, וכן במשרד לבנון, אקוניס, דורון ושות’.

עמירם הינו בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B)  מהאוניברסיטה העברית בירושלים. במהלך תקופת לימודיו זכה עמירם להיכלל במסגרת רשימת מצטייני הדיקן של הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית.

לצד עיסוקו המקצועי, אוהב עמירם לעסוק להנאתו בספורט, ובפרט כדורסל.

עמירם דובר עברית ואנגלית.

 

עו”ד עמירם טפירו

דוא"ל: amiram@gt-law.co.il

טלפון: 03-5243223

פקס: 03-6070830

כרטיס ביקור:‬ Amiram v-card